نتایج جستجو برای عبارت :

فدرر،یک شکوه کلاسیک همراه با یک خروش مدرن!

این روزها که تورنمنت ویمبلدون 2019 به نیمه نهایی رسیده است، به طور اتفاقی در حال مطالعه کتاب " این هم مثالی دیگر، چهار جستار از حقایق زندگی رومزه/ نوشته دیوید فاستر والاس/ ترجمه بسیار خوب معین فرخی/ نشر اطراف " بودم. اخرین جستار این کتاب درباره موشکافی والاس از سبک بازی راجر فدرر است و بسیار زیاد روایت او دلنشین و جذاب است؛ خصوصا اگر صبح مقاله اش را بخوانی و عصر بازی فدرر را تماشا کنی. 
کتاب شامل 4 جستار( همان essay) است؛ به ترتیب با عنوان های:- آب ای
بلوچستان تو ای زیبا دیارم ، تو را از جان و دل من دوست دارمتو را ای سرزمین پاک بازی ، همیشه همدم و همراه و یارمتو را در لوح دل با جوهر خون ، به رسم الخط زیبا می نگارمتو را ای بی کران دریای عشقم ، چو موجی پر خروش و بی قرارمبود هر سنگ تو مانند گوهر ، بود خاک تو چون باغ بهارمحیاء و غیرت فرزند این خاک ، بود گنج گران و افتخارمبلوچستان ما هویت ماست ، من این نعره ز جان و دل بر آرمبلوچستان نامی ماندگار است ، صدای مردمش باشد عیارمبلوچستان بلوچستان بمانداگر
راجر فدرر که به عنوان یکی از بزرگترین تنیسورهای تاریخ شناخته شده است ، رکورد بیشتر مسابقات قهرمانی مردان در گراند اسلم را در 20 کسب می کند.راجر فدرر کیست؟راجر فدرر در سن 11 سالگی جزو برترین تنیسورهای رده سنی کشور خود بود. وی در سال 1998 طرفداری کرد و با پیروزی خود در ویمبلدون در سال 2003 او اولین مرد سوئیس شد که موفق به کسب عنوان انفرادی گرند اسلم شد. فدرر موفق به کسب 20 رکورد قهرمانی در مسابقات انفرادی گرند اسلم شد. در ژوئیه سال 2017 ، ستاره تنیس در 35 س
راجر فدرر کیست؟راجر فدرر در سن 11 سالگی در زمره برترین تنیسورهای رده سنی کشور خود قرار گرفت. وی در سال 1998 طرفداری کرد و با پیروزی خود در ویمبلدون در سال 2003 ، اولین مرد سوئیس شد که موفق به کسب عنوان انفرادی گرند اسلم شد. فدرر موفق به کسب 20 رکورد قهرمانی در مسابقات انفرادی گرند اسلم شد. در ژوئیه سال 2017 ، ستاره تنیس در 35 سالگی موفق به کسب یک رکورد هشتم عنوان ویمبلدون شد.
عکس راجر فدررراجر فدرر
اوایل زندگیراجر فدرر ، ستاره تنیس ، در 8 آگوست 1981 ، در با
ﺭﻭﺯ ﺮ ﺩﺭ ﺩﺍﻣﻨﻪ ﻮﻩ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﻏﺎﺭ ﺷﺪ ﻪ ﺣﻮﺍﻧﺎﺕ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺍﺯ ﺁﻥ ﻋﺒﻮﺭ ﻣ ﻨﻨﺪ. ﺮ ﺑﺴﺎﺭ ﺧﻮﺷﺤﺎﻝ ﺷﺪ ﻭ ﻓﺮ ﺮﺩ ﻪ ﺍﺮ ﺩﺭ ﻣﻘﺎﺑﻞ ﻏﺎﺭ ﻤﻦ ﻨﺪ، ﻣ ﺗﻮﺍﻧﺪ ﺣﻮﺍﻧﺎﺕ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺭﺍ ﺻﺪ ﻨﺪ. ﺑﺪﻦ ﺳﺒﺐ، ﺩﺭ ﻣﻘﺎﺑﻞ ﺧﺮﻭﺟ ﻏﺎﺭ ﻤﻦ ﺮﺩ ﺗﺎ ﺣﻮﺍﻧﺎﺕ ﺭﺍ ﺷﺎﺭ ﻨﺪ.
ﺭﻭﺯ ﺍﻭﻝ ﻮﺳﻔﻨﺪ ﺁﻣﺪ. ﺮ ﺑﻪ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﻮﺳﻔﻨﺪ ﺭﻓﺖ. ﺍﻣﺎ ﻮﺳﻔﻨﺪ ﺑﺴﺮﻋﺖ ﺎ ﺑﻪ ﻓﺮﺍﺭ ﺬﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﺍﻩ ﺮﺰ ﺪﺍ ﺮﺩ ﻭ ﺍﺯ ﻣﻌﺮﻪ ﺮﺨﺖ. ﺮ ﺑﺴﺎﺭ ﺩﺳﺘﺎﻪ ﻭ ﻋﺼﺒﺎﻧ ﺷ
قیمت کتاب شکوه امر خدا با توجه به محتوای ارزشمند آن بسیار مناسب است و حتی بیشتر از این ها می لرزد.
این کتاب درباره موضوع اعتکاف نوشته شده و در پایان کتاب درباره حضرت علی علیه السلام نوشته شده است.
خرید این کتاب از طریق شماره تماس زیر و سایت بیان معنوی امکان پذیر است:
09305050313
Bayancenter.ir
فروش کتاب شکوه امر خدا در ایام اعتکاف مخاطب بسیاری دارد که با قیمت مناسب ارائه میشود.
این کتاب حال و هوای اعتکاف را بیان میکند و به قلم استاد پناهیان نوشته شده است.
انتشارات عصر بیان معنوی این کتاب را در اختیار خواننده گان قرار میدهد.
شماره تماس جهت خرید کتاب:
09305050313
نوسروده‌ی علیرضا قزوه به مناسبت خروش مردم عراق علیه حضور ۱۶ ساله‌ی آمریکایی‌ها در این کشور :
ببین بغداد را و جوشش زیباترین حس راخروش جان‌نثاران «ابومهدی مهندس» را
ببین بغداد را و جوش خون «حاج قاسم» راببین تاثیر خون پاک آن مردان مخلص را
عراق و خیزش مختارهای رسته از زنجیرببین فریاد ملت را، ببین آواز مجلس  را
شنیدم بارها از دولتش بانگ «رجایی» را شنیدم بارها از مجلسش خشم «مدرس» را 
ادامه مطلب
پارتیشن اداری مدرن و کاربرد های آن
پارتیشن اداری مدرن و کاربرد های آن چیست ؟ انواع پارتیشن اداری مدرن و کاربرد های آن ها ، تفاوت پارتیشن اداری مدرن با سایر پارتیشن های اداری در چیست ؟ و معرفی بهترین طراح و تولید کننده پارتیشن اداری مدرن و … . این سوالات و نکات مهم درمورد پارتیشن اداری مدرن و کاربرد های آن باعث شده که در این مقاله سعی کنیم به پاسخ ان ها بپردازیم . در ادامه همراه تحریریه مبلمان اداری یکتا باشید تا از این نکات به طور مفصل و کامل
پارتیشن اداری مدرن و کاربرد های آن چیست ؟ انواع پارتیشن اداری مدرن و کاربرد های آن ها ، تفاوت پارتیشن اداری مدرن با سایر پارتیشن های اداری در چیست ؟ و معرفی بهترین طراح و تولید کننده پارتیشن اداری مدرن و … . این سوالات و نکات مهم درمورد پارتیشن اداری مدرن و کاربرد های آن باعث شده که در این مقاله سعی کنیم به پاسخ ان ها بپردازیم . در ادامه همراه تحریریه مبلمان اداری یکتا باشید تا از این نکات به طور مفصل و کامل
صادرات کتاب قدرت و شکوه زن با توجه به محتوای ارزشمند آن میتواند بسیار مورد استقبال قرار گیرد.
این کتاب به دلیل آن که مجموعه سخنان امام خمینی ره و مقام معظم رهبری حضرت آیت الله سید علی خامنه ای میباشد،
در دیگر کشور های اسلامی نیز طرفدار خواهد داشت.
ارزش و کرامت و عزت نفس زنان مهم آرین مسائلی است که در این کتاب مطرح شده است.
برای خرید این کتاب که هدیه ای عالی به زنان و مادران و خواهران است
از مسیر زیر اقدام نمایید.
09305050313
خرید کتاب قدرت و شکوه زن در ایام میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیهم و روز زن بسیار انجام میشود.
این کتاب که دربردارنده سخنان امام خمینی، مقام معظم رهبری و با مقدمه حجت الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان است،
کتابی عالی برای هدیه به بانوان ایرانی و مسلمان است.
این کتاب به بانوان حس کرامت و ارزش میدهد و درباره جایگاه حقیقی شان صحبت میکند.
کتاب را میتوان از انتشارات عصر بیان معنوی خریداری کرد.
مردمان آهسته‌آهسته به خواب می‌روند و شب آهسته‌آهسته روشن می‌شود. خاموشان آرام‌آرام حجره‌های خلوت و کار ترک می‌کنند و از راهروهای رخشان می‌گذرند و در کوچه‌های باریک شهر و در میادین نادیدنی به دیدار می‌رسند. خاموشان با مشعل‌های خرد و بیداری در دست، به رقص برمی‌خیزند. خورشیدان روز و مشعل‌داران شب، تا چرخ بچرخد و بشر نو شود.
جامها بالا می‌رود و خون طرب به جوش می‌آید، ظلمت پیراهن می‌درد و دیوان و آمال شوم و سرابهای فکر، به سردابها و سر
سر به بالینت گذارم، شکو ه را سر می کنی،
می پذیرم شکوه هایت، شکوه از سر می کنی.
گر امیدم ناامید از راه باور می رود،
می کنم باور، مرا یک روز باور میکنی.
دیگران در فکر جا و ما و تو در فکر جان،
چارة دیگر نداری، کار دیگر میکنی.
از الم قلبم قلم کردی، کرم کردی ولی
 از الم نیش قلم در خون من تر میکنی.
شور این شرمندگی نزد بشر افتاده است،
هر زمان از شور دل سودای محشر میکنی،
صد بلا و صد جفا را دیده از جور فلک،
من چه سازم، از فلک هم جور بدتر میکنی
خروش زندگی دارم، نمی‌دانی چه بیدارمنمی‌دانی چه هر شبها به خاک عشق می‌کارم
نمی‌دانی چه دردی در تمام روح می‌پیچدتو خوشحالی نمی‌دانی چه بهرت در تب نارم
نمی‌د‌انی چه مرگ‌آساست عبور عشق از جانمتو در خوابی نمی‌دانی چه در کوران پیکارم
شبانم کوه می‌ریزد، به روزان سیل می‌باردبه هر دم قبض صد روحم به هر گامی که بردارم
تو در بزم برون عشق به خلقان ناز می‌ریزیکه من جان در دم آتش به جان عشق بسپارم
سرور خلق آن تو، حضور خلق نان توحضور عشق هم با من که
تاثیر معماری مدرن در دکوراسیون داخلی مطب
تاثیر معماری مدرن در دکوراسیون داخلی مطب موضوع امروز مقاله ما است. تیم تحریریه شرکت مبلمان اداری یکتا قصد دارد تا به تعریف معماری مدرن، اجرای آن در طراحی دکوراسیون مطب وتاثیرات آن در بهبود عملکرد کار مطب بپردازد. ابتدا به تعریف و مفهوم معماری مدرن می پردازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

ادامه مطلب
تاثیر معماری مدرن در دکوراسیون داخلی مطب موضوع امروز مقاله ما است. تیم تحریریه شرکت مبلمان اداری یکتا قصد دارد تا به تعریف معماری مدرن، اجرای آن در طراحی دکوراسیون مطب وتاثیرات آن در بهبود عملکرد کار مطب بپردازد. ابتدا به تعریف و مفهوم معماری مدرن می پردازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

ادامه مطلب
مبلمان اداری مدرن
مبلمان اداری مدرن چیست ؟ به چه محصولاتی مبلمان مدرن اداری اطلاق میگردد؟ از کجا میتوانید مبلمان مدرن را خریداری نمایید ؟ قیمت این نوع مبلمان در چه بازه و رنجی قرار دارد؟ بورس خرید و فروش مبلمان و دکوراسیون مدرن اداری در کجاست ؟ کارخانه ای که این نوع مبل اداری مدرن را تولید میکند باید داری چه تجهیزات و وسایلی باشد ؟ آیا برای نصب مبلمان و دکوراسیون مدرن اداری باید از تجهیزات خاصی استفاده کرد؟ ما در این مقاله سعی داریم تا به ت

ادامه مطلب
مبلمان اداری مدرن 

مبلمان و لوازم اداری مدرن یکی از ضروری ترین نیازهای هر کسب و کار مدرن و فضای اداری ان میباشد . مبل مدرن اداری میتواند فضای اداری شما را تلطیف کرده و علاوه بر جذاب کردن محیط کاری شما باعث یک دکوراسیون اداری مدرن نیز گردد . با صندلی اداری مدرن دیگر پرسنل کمتر خسته میشوند .در طراحی مبلمان و مبل اداری مدرن بروز بودن طرحها خیلی مهم است .

ادامه مطلب
مبلمان اداری مدرن 

مبلمان و لوازم اداری مدرن یکی از ضروری ترین نیازهای هر کسب و کار مدرن و فضای اداری ان میباشد . مبل مدرن اداری میتواند فضای اداری شما را تلطیف کرده و علاوه بر جذاب کردن محیط کاری شما باعث یک دکوراسیون اداری مدرن نیز گردد . با صندلی اداری مدرن دیگر پرسنل کمتر خسته میشوند .در طراحی مبلمان و مبل اداری مدرن بروز بودن طرحها خیلی مهم است .
ادامه مطلب
طراحان هتل های لوکس پیش از هر اقدامی، اصول زیباشناسی دقیقی را برای طراحی دکوراسیون هتل لوکس و مدرن مورد نظر انتخاب می‌کنند. با توجه به این موضوع همه وسایل و تزئینات مورد استفاده در طراحی از جمله مبلمان، تابلو ها، لوستر ها و هر المان دیگری که در یک هتل لوکس قرار می‌گیرد، با دقت انتخاب می‌شود. همه این موارد به شکلی انتخاب می‌شوند تا جلوه‌ای شیک، مدرن و اشرافی در هتل ایجاد کند.
لازم است در روند طراحی دکوراسیون هتل لوکس مورد نظر، همه چیز، از ط
اربعین یعنی شکوه ووحدت حول حسین/درحریم کربلا باعزت حول حسین/رهرو زینب شدن باعشق عاشورائیان/هرقدم مشمول لطف ورحمت حول حسین/درعزاداری خروش اشکها برکربلا/زمزم اشک و توسل برکت حول حسین/دشمنان را خوارکردن درتمام لحظه ها/دوری از شیطان و رنج ذلت حول حسین/اربعین عشق وحماسه باولای مرتضی/درجهان مشهور شوروهیبت حول حسین/دررکاب رهبرخود با بصیرت میشویم/سوی نابودی دشمن همت حول حسین/زمزم دلدادگی راهرکجاحس میکنیم/باخلوص بندگی یک خلوت حول حسین/اربعین آم
نماز جمعه آقا نشان ایمان است/نمادوحدت ملت شکوه ایران است/برای شیعه حیدربصیرتی بخشد/طلوع رحمت وعزت زنور قرآن است/به چشم ملت ایران نگار، خامنه ای/زمام قلب محبین به دست رحمان است/برای دشمن مولا شکستها دارد/نگرکه لشکر نابی برای یزدان است/ولایت علوی را زجان کند ترسیم/زسوی کوثرایزد گلاب احسان است/به خطبه های ولایت جهان شودزیبا/پیام راه امام وهمه شهیدان است/جهان زچشم رسانه شکوه می بیند/چوتیرغیب الهی به سوی شیطان است/یهود وغرب و سعودی زلشکرابلیس/
مبلمان اداری مدرنمبلمان اداری مدرن چیست ؟ به چه محصولاتی مبلمان مدرن اداری اطلاق میگردد؟ از کجا میتوانید مبلمان مدرن را خریداری نمایید ؟ قیمت این نوع مبلمان در چه بازه و رنجی قرار دارد؟ بورس خرید و فروش مبلمان و دکوراسیون مدرن اداری در کجاست ؟ کارخانه ای که این نوع مبل اداری مدرن را تولید میکند باید داری چه تجهیزات و وسایلی باشد ؟ آیا برای نصب مبلمان و دکوراسیون مدرن اداری باید از تجهیزات خاصی استفاده کرد؟ ما در این مقاله سعی داریم تا به تم

مبلمان اداری مدرنمبلمان اداری مدرن چیست ؟ به چه محصولاتی مبلمان مدرن اداری اطلاق میگردد؟ از کجا میتوانید مبلمان مدرن را خریداری نمایید ؟ قیمت این نوع مبلمان در چه بازه و رنجی قرار دارد؟ بورس خرید و فروش مبلمان و دکوراسیون مدرن اداری در کجاست ؟ کارخانه ای که این نوع مبل اداری مدرن را تولید میکند باید داری چه تجهیزات و وسایلی باشد ؟ آیا برای نصب مبلمان و دکوراسیون مدرن اداری باید از تجهیزات خاصی استفاده کرد؟ ما در این مقاله سعی داریم تا به
اربعین یعنی حسین وخاطرات کربلا/دلسپاری برولایت شد نجات کربلا/میرودپای پیاده زائرش سوی بهشت/عشق زیبای حسینی شد ثبات کربلا/برلب زوارمولا ذکریا حیدرمدد/یادمان زینب او هم برات کربلا/اربعین ازبهرشیعه یک خروش جاودان/تاقیامت ماندگارو باقیات کربلا/هرکسی پای پیاده میرود سوی حرم/میشود شورولایی صادرات کربلا/برظهورناب مهدی هست این آمادگی/لشکری دارد فراهم واردات کربلا/دشمنان را خوارسازد این شکوه زائرین/شکر ایزد ذکرشیعه درجهات کربلا/حضرت مهدی ظهو
اربعین یعنی حسین وخاطرات کربلا/دلسپاری برولایت شد نجات کربلا/میرودپای پیاده زائرش سوی بهشت/عشق زیبای حسینی شد ثبات کربلا/برلب زوارمولا ذکریا حیدرمدد/یادمان زینب او هم برات کربلا/اربعین ازبهرشیعه یک خروش جاودان/تاقیامت ماندگارو باقیات کربلا/هرکسی پای پیاده میرود سوی حرم/میشود شورولایی صادرات کربلا/برظهورناب مهدی هست این آمادگی/لشکری دارد فراهم واردات کربلا/دشمنان را خوارسازد این شکوه زائرین/شکر ایزد ذکرشیعه درجهات کربلا/حضرت مهدی ظهو
Federer و Djakovic (جاکویج) الان چهار ساعته دارن مسابقه میدن! همین الان و واقعا چهار ساعت طول کشیده بخاطر سطح بازی و نزدیک بودنشون.
حالا کار به این ندارم، تو کل زمین بازی بطور واضح صدای تشویق برای فدرر بیشتر از جاکویچه و چیزیکه برای من جالبه اینه خودشو از تک و تا ننداخته و همین سه دقیقه پیش نتیجه نزدیک به باختش رو به برد صد در صد اون ست تغییر داد!
تفسیری ندارم واقعا!
الان باز است ست رو برد شدن ۹-۸ به نفع جاکویچ و حالا این ست تعیین کننده س
ببینیم چی میشه!
ا
♬♪♬♪ایران ای سرای امیدبر بامت سپیده دمیدبنگر کزین ره پر خونخورشیدی خجسته رسیداگر چه دلها پر خون استشکوه شادی افزون استسپیده ما گلگون است ،وای گلگون است♬♪♬♪ که دست دشمن در خون استای ایران غمت مرسادجاویدان شکوه تو بادراه ما راه حق راه بهروزی استاتحاد اتحاد رمز پیروزی استصلح و آزادی جاودانه در همه جهان خوش باد یادگار خون عاشقان،ای بهار تازه جاودان در این چمن شکفته ♬♪♬♪ باد……

هرچه افق دید گسترده تر، و خواهش ژرف تر، آرامش و ایستادگی اقیانوسانه تر
خروش جست و جوى ساحل و موج به جان افتادن هم بیشتر، با میدانی فراخ تر و طوفان و گردباد سهمگین تر
به این امید که سینه گشاده تر به موج ها، همان قدر که به تابش های نازک نور روی گوشه های پیدا و پنهان جان
درباره مبلمان مدرن اداری چه می دانید؟
صندلی اداری مدرن دیگر بعنوان یکی از وسایل کاملا حرفه ای در بحث مبلمان اداری مدرن شناخته شده است که با لوازم و تجهیزاتی که در منزل استفاده میشود متفاوت است .در محیطهای اداری کمبود فضا از یک سو و محدودیت استفاده از لوازم و وسایل دکوری باعث شده تا مبلمان اداری مدرن علاوه و بر عملکرد مناسب وظیفه زیبایی و جذابیت بخشیدن به دفتر کاری را نیز بعهده داشته باشد .

ادامه مطلب
در مدرن 
امروزه معمارن و طراحان حرفه ای برای طراحی خانه، از پنجره،در،مبلمان و... مدرن استفاده می کنند که ضمن زیبایی بیشتر، شکیل تر و بروز تر می شود.

دانلود فایل SKP در مدرن
لطفا برای ارتقای روند پیشرفت وبلاگ و ایجاد کامپوننت های بهتر برای شما عزیزان،نظر خود را به اشتراک بگذارید.
ذهنم لبریزه از همه چی.. همه چیه باربط همه چیه بی ربط، بعضیاشون انقد بی ربط و غریبن که خودمم نمیفهمم چرا باید چن صدتا نورون و درگیرشون کنم کاش میتونستم پرتشون کنم‌ بیرون اونم نه محترمانه! با لگد ! انقد محکم که پرت بشن نا کجا آبادِ هیپوفیز میانی (ازین قسمت مغز خوشم نمیاد)
________
شکوه داره شکوه این چند ماهه رو حذف میکنه از زندگیش... اون شکوه ضعیف و منزوی باید بره به قعر هرچی خاطره ی متروکه و شکوه قبلتر از شکوه منزوی و ضعیف دوباره جون بگیره..
"من قید تور
از تولید به مصرف. در اسرع وقت . با نازلترین قیمت.
مدرن ترین فراینده های چوبی . بهترین کیفیت و ضمانت کار را از ما بخواهید.
ساخت کابینت در طرح ها و رنگ های مختلف.(معمولی. ضد آب. مدرن .کلاسیک.ممبران)
(((خورده کاری. تعویض و تعمییرات و جابجایی کابینت پذیرفته میشود)))
میز مدیریت لوکس و مدرن چه مشخصاتی دارد ؟
میز مدیریت لوکس و مدرن چه مشخصاتی دارد ؟ بهترین مدلهای میز مدیریت لوکس و مدرن کدام اند ؟ بهترین طراح و تولید کننده میز مدیریت لوکس و مدرن چه مشخصاتی دارد ؟ بهترین شرکت در طراحی دکوراسیون داخلی و میز مدیریت لوکس و مدرن کدام است ؟
شرکت مبلمان اداری یکتا یکی از بهترین شرکت ها در زمینه طرای و تولید و اجرای دکوراسیون داخلی و دکوراسیون اداری می باشد ، بهترین مدل ها و طراحی و تولید بی نقص برای انواع مبلمان ا
میز مدیریت لوکس و مدرن چه مشخصاتی دارد ؟ بهترین مدلهای میز مدیریت لوکس و مدرن کدام اند ؟ بهترین طراح و تولید کننده میز مدیریت لوکس و مدرن چه مشخصاتی دارد ؟ بهترین شرکت در طراحی دکوراسیون داخلی و میز مدیریت لوکس و مدرن کدام است ؟
شرکت مبلمان اداری یکتا یکی از بهترین شرکت ها در زمینه طرای و تولید و اجرای دکوراسیون داخلی و دکوراسیون اداری می باشد ، بهترین مدل ها و طراحی و تولید بی نقص برای انواع مبلمان ا
می شه گفت شاخص ترین شاعران در حیطه ی غزل پست مدرن "سید مهدی موسوی" و "فاطمه اختصاری" هستن.
در زمینه ی رمان پست مدرن و داستان کوتاه پست مدرن هم می تونیم از "بهمن انصاری" اسم بیاریم، که گویا اولین رمان پست مدرن تاریخ ادبیات فارسی ایران (به نام "مسلخ روح") رو منتشر کرده و یه مجموعه داستان به نام "سرزمین جذامی ها" داره که حدود نیمی از داستان هاش در سبک پست مدرن هستش.
-------
یکی از اساسی ترین ویژگی های غزل پست مدرن، اینه که زمان نداره! یعنی نویسنده (اگه کتاب
وَ قَالَ (علیه السلام): مَنْ شَکَا الْحَاجَةَ إِلَى مُؤْمِنٍ، فَکَأَنَّهُ شَکَاهَا إِلَى اللَّهِ، وَ مَنْ شَکَاهَا إِلَى کَافِرٍ، فَکَأَنَّمَا شَکَا اللَّهَ.
جایگاه شکوه کردن (اخلاقى، اجتماعى):و درود خدا بر او، فرمود: کسى که از نیاز خود نزد مؤمنى شکایت کند، گویى به پیشگاه خدا شکایت برده است، و کسى که از نیازمندى خود نزد کافرى شکوه کند، گویى از خدا شکوه کرده است.
دنیاکنون ببیندوقت شکوه دین است/درکربلاو عالم گلبانگ اربعین است/پای پیاده آید صدلشکری به آنجا/این عاشقی شیعه باشور همنشین است/موکب به موکب آید دلدادگی وایثار/یک حالت تعجب در پهنه زمین است/بااشک زائر اوسوی حسین رفته/یازینب ورقیه یک ذکر دلنشین است/دروقت دلسپاری عشق ولایت آید/برزائرین مولا سید علی نگین است/بازمزم بصیرت دشمن شکست خورده/این وحدت وعنایت آوای مسلمین است/تا کربلا رسیده عشاق نینوایی/حب حسین وزینب درقلب مومنین است/اندر کنارجابر شو
سر مسابقات تنیس ویمبلدون کل کل کردیم که کی میبره جوکوویچ بود و فدرر که من گفتم جوکوویچ ببره ایشالا نمیدونم چرا اینو بیشتر دوست دارم. که آقا زد و جوکو جان تنیس ویمبلدون رو برد. تا حالا واسه هیچ ورزشی انقدر شادی نکرده بودم خیلی خوب بودن جفتشون. 
نه که من ورزش دوست باشما نه بس که تلویزیون برای وقت تفریح ما برنامه های مفرح داره مجبور شدیم بزنیم شبکه ورزش ببینیم کی کیو میبره یکم حرص بخوریم و شادی کنیم! 
ماشالا چقدم باکلاس و پولدارن! 
اونجا که تماش
سر مسابقات تنیس ویمبلدون کل کل کردیم که کی میبره جوکوویچ بود و فدرر که من گفتم جوکوویچ ببره ایشالا نمیدونم چرا اینو بیشتر دوست دارم. که آقا زد و جوکو جان تنیس ویمبلدون رو برد. تا حالا واسه هیچ ورزشی انقدر شادی نکرده بودم خیلی خوب بودن جفتشون. 
نه که من ورزش دوست باشما نه بس که تلویزیون برای وقت تفریح ما برنامه های مفرح داره مجبور شدیم بزنیم شبکه ورزش ببینیم کی کیو میبره یکم حرص بخوریم و شادی کنیم! 
اونجا که تماش
اونجا که تماش
موسسه زبان شکوه انقلاب با بیش از ۳۰ سال تجربه درخشان به عنوان یکی از بزرگترین مراکز آموزش زبان در استان مازندران ارایه کننده دوره های آموزشی زبان انگلیسی با تاکید بر پیشرفت در مهارت مکالمه زبان انگلیسی و آمادگی امتحانات بین المللی به صورت گروهی، نیمه گروهی و خصوصی به افراد حقیقی و سازمانها با بالاترین کیفیت می باشد. اساتید مجرب و با انگیزه، توجه خاص به سیستم و کیفیت آموزشی، امکانات و محیط آموزشی مناسب در رده های متفاوت سنی و ارائه مدارک رس

شانه های توهمچو صخره های سخت و پر غرورموج گیسوان من در این نشیبسینه میکشد چو آبشار نور

شانه های توچون حصار های قلعه ای عظیمرقص رشته های گیسوان من بر آنهمچو رقص شاخه های بید در کف نسیم

شانه های توبرجهای آهنینجلوه ی شگرف خون و زندگیرنگ آن به رنگ مجمری مسین

در سکوت معبد هوسخفته ام کنار پیکر تو بی قرارجای بوسه های من به روی شانه هاتهمچو جای نیش آتشین مار

شانه های تودر خروش آفتاب داغ پر شکوهزیر دانه های گرم و روشن عرقبرق می زند چو قله های ک
معماری مدرن  که نام دیگر آن معماری نوگرا می باشد در اصل این معماری یک جنبش در رشته معماری می باشد. در این نوع معماری فرم‌های تاریخی حذف می شوند. این سبک از معماری بین دهه آخر قرن نوزدهم به رشد رسید. معماری نوگرا سبکی  ارزان، ضد اسراف کردن و بدون ظواهر و نماهای گران قیمت درساختمان های اروپایی بود. اولین ساختمان های مدرن هم آسمان خراش ها بودند.
در معماری مدرن بیشتر از متریال و مصالح هایی از قبیل بتن ،فولاد و شیشه استفاده می شود. نورگیری  از مسائ
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
شخص فقیری نزد عارفی رفت و از نداشتن هایش شکوه ها کرد
عارف در جواب مرد فقیر حکمتی از نهج‌البلاغه مولایمان امام امیرالمومنین علی علیه الاف السلام را خواند که میفرمایند
خداوند 
برای هر نعمتی تکالیف و مسئولیت های مشخص کرده است
اگر آن نعمت را به فردی بخشید،آن فرد باید در مقابل مسئولیتش در قبال آن نعمت پاسخگو باشد
واگر نعمتی را نداد،آن فرد را از آن‌مسئولیت معاف فرموده است و آن شخص مورد س
خروش زندگی دارم، نمی‌دانی چه بیدارمنمی‌دانی چه هر شبها به خاک عشق می‌کارم
نمی‌دانی چه دردی در تمام روح می‌پیچدتو خوشحالی نمی‌دانی چه بهرت در تب نارم
نمی‌د‌انی چه مرگ‌آساست عبور عشق از جانمتو در خوابی نمی‌دانی چه در کوران پیکارم
شبانم کوه می‌ریزد، به روزان سیل می‌باردبه هر دم قبض صد روحم به هر گامی که بردارم
تو در بزم برون عشق به خلقان ناز می‌ریزیکه من جان در دم آتش به جان عشق بسپارم
سرور خلق آن تو، حضور خلق نان توحضور عشق هم با من که
لوستر مدرن
لوستر مدرن یکی از بهترین و پرطرفدارترین انواع آویز در صنعت دکوراسیون داخلی می باشد که در چند سال اخیر با استقبال بسیار زیادی مواجه شده است. این گروه از لوسترها بخاطر تلفیق زیبایی، نورپردازی مناسب و سادگی و همچنین قیمت مناسب توانسته اند در محیط های مسکونی، اداری و تجاری کاربرد گسترده ای داشته باشند. با توجه به تنوع بسیار بالا در انواع لوستر مدرن و کارایی و ویژگی های منحصر به فرد هر یک، در ادامه راهنمای جامع درباره آنها خواهیم دا
شکوه انقلاب وکشور آمد/به ایران افتخارو گوهرآمد/خمینی رادمرد فاطمی بود/که اواز نسل پاک کوثرآمد/به ایران دادشور کربلایی/بصیرت دردل وجان وسرآمد/شکست دشمنان گشته فراهم/نشانی ازوجود حیدرآمد/زوحدت بانگ آزادی گرفتیم/نگرکه انقلابی برترآمد/بودبعداز خمینی وارث او/به ایران مقتداورهبرآمد/زاوماجان گرفتیم وحماسه/نگارخامنه یک سرورآمد/چهل سال است مامهدی بگوییم/که وقت مژده پیغمبرآمد/
به مادران شهیدان سلام رحمان است/نگربه قلب شریفش شکوه ایمان است/به یادهمسرحیدرکه اسوه دین بود/برای حضرت عباس خود پریشان است/همانکه ام بنین و مدافع حیدر/برای حضرت زهرا گذشته ازجان است/درون خاک بقیع راصفا دهدبانو/همیشه اسوه والا برِ شهیدان است/به راه سرخ شهادت رسد زاو یاری/ز یادکرببلایش دو چشم گریان است/کنون زخصلت بانو به مادران درسی/زپاکدامنی زن عروج انسان است/به مادران شهیدان خداکندتعظیم/که این طلیعه رحمت سرود جانان است/نگربه کشورایران هز
نمازجمعه شیعه شکوه ایمان است/نشان بندگی حق برمسلمان است/همیشه عزت ووحدت ببارداز رویش/شمیم عطر ولایت برای انسان است/نسیم رحمت ایزد وزیده در جمعه/ثواب شرکت درآن گلاب احسان است/برای وحدت و تقواتلاشهاکرده/همیشه حامی رهبر درآن فراوان است/به شیعیان ولایی بصیرتی داده/نمازجمعه امیدی برای ایران است/نشان حضرت مهدی رسد زآن برما/برای روزظهورش پیام قرآن است/
سلام واژه هایم را بپذیرکه در تب نگاه توبه پرتگاه سکوت می روندتو امابسان خورشیدتازه می کنی زمزمه بهار راکه چندیست خو کرده به نغمه زمستاناز خروش نگاهتعشق فرو می ریزدو جاری می شوددر این سرزمین بی نام و نشانتو را اعجازی می بینمبسان دم مسیحاکه کالبد خاکستر گرفته رابه سلام صنوبرها زنده می کند
پ ن: ندارد.
ملت عشق /تقدیر /انتخاب/آینده_سرنوشت  

سنگی را اگر به رودخانه‌ای بیندازی، چندان تاثیری ندارد. سطح آب اندکی می‌شکافد و کمی موج بر می‌دارد. صدای نامحسوس "تاپ" می‌آید، اما همین صدا هم در هیاهوی آب و موج هایش گم می‌شود. همین و بس. اما اگر همان سنگ را به برکه‌ای بیندازی… تاثیرش بسیار ماندگارتر و عمیق‌تر است. همان سنگ، همان سنگ کوچک، آب‌های راکد را به تلاطم در می‌آورد. در جایی که سنگ به سطح آب خورده ابتدا حلقه‌ای پدیدار می‌شود؛ حلقه جوانه
دبی شهری در اوج زیبایی

دبی شهری در اوج زیبایی و شکوه، تکنولوژی و
پیشرفت، شهری مدرن و مجلل.

آنچه که گفتنی است ساختمان های سر به فلک
کشیده و زیبا و آسمانخراش های پیشرفته و مجلل آن است.
زیبایی و شکوه دبی مثال زدنی است و به حق که
سیاستمداران و سرمایه گذاران مطرح دبی این شهر را آنچنان زبانزد خاص و عام در
جهان کرده اند که برای همه ی دنیا شهره شده است.

دبی را می توان به جا و به حق جزوپر
افتخارترین شهرهای دنیا دانست، چه از نظر تکنولوژی و فناوری، چه از ن
فرش دستباف مدرن نیلوفر
در تولید فرش دستباف ایرانی هنوز تولید فرش دستباف مدرن به خوبی رواج پیدا نکرده است و جز تعداد معدودی از تولیدکنندگان سایرین هنوز طرح های کلاسیک را میبافند. 
در این میان فرش فراهان یکی از تولیدکنندگانی است که به تولید فرش مدرن روی آورده است. 
نیلوفر یکی از فرش های دستباف مدرن این مجموعه است با رنگبندی شاد و سرزنده که بسیار مناسب برای اتاق نشیمن,اتاق خواب, فضای تلویزیون است.
این فرش مدرن از پشم دستریس بهاره زاگرس با رنگر
در این راهنمای انتخاب و خرید صندلی مدرن شما را با ویژگی های اصلی و روش
های خرید صندلی مدرن و به ویژه انتخاب و خرید صندلی اپن آشنا خواهیم کرد.
صندلی ها بدون شک بخش مهمی از طراحی دکوراسیون داخلی منزل شما را از میهمان
خانه و آشپزخانه گرفته تا اتاق های کار برعهده دارند.

توصیه میکنیم قبل از خرید صندلی حتما راهنمای خرید صندلی مدرن را مطالعه فرمایید.
219 متر / 3 اتاق / 2 سال ساخت / طبقه 3

دارای: پارکینگ ، انباری ،آسانسور
توضیحات
زعفرانیه✅ 219 متری☑ 3 خواب2 پارکینگ سندیپلانی بسیار مدرن و خوش نقشهطراحی عالی بدون پرتیلوکیشنی عالی و آرام زعفرانیهمحیطی آرام و دلنشینسازه ای با شکوه و زیباپلانی با نمایی کاملاً مدرنسالن وسیع با نشیمن مجزاTV ROOMتلفیقی از علم روز مهندسی و هنر زیبایی معماری
خداوندا ای آرامش محض برای این دل پر خروش من، این بنده ات چندین سال است که عهدو پیمانی با تو بسته است.بارالها این عهد همچنان پابرجاست. نگذار در تصمیم و اراده ام لرزشی بوجود آید. ای امید وهمه کس من تمنا میکنم قبل از پایان عمرم و به پایان رسیدن نفس هایم آن آرزوئی که در دلم پریشانی میکند برآورده فرما....ای مهربانتر از همه کس دوستت دارم.
شب تو رختخواب دراز کشیدی گیج و منگ خواب.یهو یه مطلب مهم یا یه نکته قشنگ به ذهنت میاد...
به زور خودتو از رختخواب میکنی و تو همون تاریکی مدادو برمیداری و مطلبتو رو کاغذ میاری.صبح میری سراغ نوشته تمیبینی ای دل غافل! مداد نوک نداشته و تنها ردی ازش رو کاغذ افتاده که اونم هرچه زیر نور بالا و پائین میکنی قابل فهم نیست!اخلاص برا عمل، مثل نوکه برا مداد!!اگه نباشه درسته زحمتتو کشیدی اما یا هیچ اثری ازش باقی نمیمونه یا با کمترین و کوچکترین اثرات همراه خواه

کابینت✔کابینت مدرن✔ کابینت آشپزخانه✔ کابینت ام‌دی‌اف✔ کابینت ممبران✔ کابینت کلاسیک✔ کابینت های‌گلاس✔ ساخت و اجرای انواع کابینت آشپزخانهجهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده نمونه کارهای ما، از وب‌سایت دیدن نمایید :http://behinesaz.com/example/cabinet 
 طراحی ویلا مدرن: همبستگی و الهام از طبیعت در طراحی ویلا مدرن، مساله‌ای است که باعث شده معماران و کارفرمایان زیادی علاقه‌مند به طراحی و ساخت ویلا مدرن باشند.
ویلای مدرن: زندگی شهری مساوی با دوری از طبیعت است و این مساله با ذات انسان که از دیرباز با طبیعت خوی گرفته است، همخونی ندارد. باغ‌ها، زمین‌های ییلاقی و شهرک‌های ویلایی بهترین گزیه برای طراحی ویلا و کسب آرامش و لذت در یک محیط آرام و بدور از هیاهو هستند.
یکی از انواع سبک‌های طراحی ویل
کابینت✔کابینت مدرن✔ کابینت آشپزخانه✔ کابینت ام‌دی‌اف✔ کابینت ممبران✔ کابینت کلاسیک✔ کابینت های‌گلاس✔ ساخت و اجرای انواع کابینت آشپزخانه
جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده نمونه کارهای ما، از وب‌سایت دیدن نمایید :http://goo.gl/bUQhGt تلفن تماس جهت مشاوره رایگان و خدمات :☎ 021-66592126
#کابینت #کابینت_آشپزخانه #کابینت_مدرن#کابینت_هایگلاس#کابینت_اشپزخانه#ساخت_کابینت#ساخت_کابینت_آشپزخانه#کابینت_کلاسیک#کابینت_ممبران#کابینت_کورین#قیمت_کابینت#قیمت_کا
تلاش بشر برای درمان بیماری ها به طب مدرن و سنتی خلاصه نمی شود؛ روش های دیگری هم واسه درمان وجود دارند که قطعا از طب مدرن موثرتر است و به شناخت منشا پایه و اصلی بیماری ها که جنبه های متعدد فیزیولوژی و روانی دارند می پردازد تحقیقات و کتاب هایی که در اینباره وجود دارد کمتر از تحقیقات و کتاب های طب مدرن نیست اما عامه مردم آگاهی کمتری در این خصوص دارند؛
طب مدرن که علت بیماری ها رو میکروب و ویروس میداند اما طب های دیگری وجود دارد که به آنها اشاره می
مبلمان اداری مدرن : 
مبلمان اداری مدرن به سبکی از تولیدات محصولات اداری اطلاق میشود که در آن ارتباط بین مدرنیته با طراحی دفتر کار بخوبی صورت پذیرفته است . یعنی هم در طراحی دکوراسیون اداری و هم در طراحی و هم در تولید مبلمان اداری بحث مدرنیته و بروز بودن اولویت اول طراحان و تولید کنندگان محصولات اداری بوده است .
مبلمان اداری مدرن خود زیر شاخه هایی دارد نظیر میز اداری مدرن .در میزهای اداری مدرن ارتباط بین پرسنل راحتتر است . همه طراحی مبلمان
مبلمان اداری مدرن : 
مبلمان اداری مدرن به سبکی از تولیدات محصولات اداری اطلاق میشود که در آن ارتباط بین مدرنیته با طراحی دفتر کار بخوبی صورت پذیرفته است . یعنی هم در طراحی دکوراسیون اداری و هم در طراحی و هم در تولید مبلمان اداری بحث مدرنیته و بروز بودن اولویت اول طراحان و تولید کنندگان محصولات اداری بوده است .
مبلمان اداری مدرن خود زیر شاخه هایی دارد نظیر میز اداری مدرن .در میزهای اداری مدرن ارتباط بین پرسنل راحتتر است . همه طراحی مبلمان
شاه در عین حال که مهم ترین مهره شطرنج است، آسیب پذیرترین نیز هست. همین امر موجب شده که اغلب شطرنجبازان شاه را مهره ای منفعل دانسته و هیچ استفاده تهاجمی از آن نکنند. اما باید دانست که شاه در مواردی در آخر بازی و حتی وسط بازی می تواند مهره ای فعال باشد!
استاد بزرگ نایجل دیویس در این بخش از سلسله آموزش های شطرنج مدرن و مدون همراه با آوردن نمونه هایی از معتبرترین شطرنجبازان دنیا بما نشان می دهد که چطور میتوان از شاه بصورت مهره ای فعال استفاده کرد...
مجموعه اشعار کوتاه 
لیلا طیبی(رها) متولد ۱۳۶۹ نهاوندکارشناسی ارشد مشاور خانواده
❆ دلتنگی:این روزها که دلتنگ می شومحرف هایماز چشم هایم سرازیر می شوند.
❆ بازوان تو:روانشناس اند بازوان توتا می گیرند به آغوشمرام می شوداسب چموش خیالم.
❆ انتظار:نقاشی بلد نیستماما انتظارت راخوب میکشم!.
❆ تنهایی:کاش یکی بیایدو بگویدمچرا لبخندهای تو؛اینقدر بی رنگ است!؟و من همه چی رابیاندازم گردن تنهایی...
❆ تپش قلبت:تپش قلبت پر است از دوستت دارم های مکرر،به زبان
مرد شماره یک جهان با شکست تنیسور سوئیسی توانست برای پنجمین بار فاتح ویمبلدون شود.
به گزارش ایسنا، نواک جوکوویچ و روجر فدرر فینال تنیس ویمبلدون در بخش مردان را برگزار کردند. این دیدار پس از پنج ساعت با پیروزی ۳ بر ۲ جوکوویچ پایان یافت. تنیسور صربستانی توانست برای پنجمین بار قهرمان این رقابت‌ها شود.

در ست نخست رقابت نزدیک دو تنیسور دیده شد. هر تنیسوری که سرویس را در اختیار داشت برنده آن گیم می‌شد. رقابت جذاب جوکوویچ و فدرر در گیم چهارم به اوج
مبل کلاسیک مدرن مدل جدید 
مبل کلاسیک کد 113 رنگ طلایی با پارچه خوب و با کیفیت 9نفره و 7نفره با جلو مبلی عسلی با فومسرد با ضمانت  
رنگ چوب و رنگ پارچه به سلیقه ی مشتریان عزیز میباشد 
یکی از موارد ی که احتمالا توسط طراحان دکوراسیون به شما پیشنهاد میشود مبل کلاسیک مدرن است که تلفیقی از مبل های کلاسیک و روش های  مدرن در ان ها استفاده شه است  همه ما  با سرویس مبلمان کلاسیک مانند مبل های استیل مبل های سلطنتی و موارد مشابه با انها اشنا هستیم اما در طرف
چه قدر #خوب است که:#دوست باشیم و دوست بداریم، همه دوستانی که دوست میدارند تا با ما دوست باشند...سکوت نکنیم، بگوییم #بخندیم... اخر انها را جز ما دگر چه #امیدی است جز خدا و ما؟ وانها #مسرور اگر ما گوشه چشمی بیندازیم به آنها...نه... اشتباه نکن... #گدایی_محبت نمیکنند؛ سرمان #منت مینهند، وگرنه چه کسی محتاج خلق بی سر و پای خدای تمام اراده و سر است؟ یا دریای تمام قد #خروش مگر مُرد از بی بارانی؟ ...دلتان شاد و لبتان خندان به این دنیای پست تمام بغض و نفرت..._____________
بسیار به شهید سیدنورخدا موسوی علاقه داشت و همیشه از ایشان به نیکی یاد می ‌کرد و می ‌گفت: نورخدا موسوی بسیار مظلومانه مجروح و شهید شد. خوب به یاد دارم که روز تشییع شهید موسوی به عمویم گفته بود: «کاش تشییع من هم مثل تشییع شهید موسوی با شکوه باشد.» شکرخدا پدر به این خواسته رسید و پیکر ایشان با عظمت و شکوه خاصی تشییع و تدفین شد.

ادامه مطلب
چه قدر #خوب است که:#دوست باشیم و دوست بداریم، همه دوستانی که دوست میدارند تا با ما دوست باشند...سکوت نکنیم، بگوییم #بخندیم... اخر انها را جز ما دگر چه #امیدی است جز خدا و ما؟ وانها #مسرور اگر ما گوشه چشمی بیندازیم به آنها...نه... اشتباه نکن... #گدایی_محبت نمیکنند؛ سرمان #منت مینهند، وگرنه چه کسی محتاج خلق بی سر و پای خدای تمام اراده و سر است؟ یا دریای تمام قد #خروش مگر مُرد از بی بارانی؟ ...دلتان شاد و لبتان خندان به این دنیای پست تمام بغض و نفرت..._____________
سقف معرق CNC نسل جدیدی از سقف کاذب پی وی سی است که به دکوراسیون داخلی خانه ، محل کار و سایر فضاها، شکوه و جلوه می بخشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید
سقف کاذب معرق CNC 

سقف معرق CNC ،درواقع پوششی از جنس PVC در قالب تایل های 60*60  و یا ورق های MDF می باشد که به دلیل ضد آب بودن به ما امکان استفاده در مکان های مرطوب و خشک مانند شهر های شمالی ، استخر، حمام، سرویس بهداشتی و ... را می دهد و جایگزین مناسب تایل های چوبی است.به عبارت دیگر ، سقف معرق CNC در دو
اصالت و خاص بودن هر باغ ویلا را می توان در نوع معماری و طراحی ویلا مشاهده کرد. برخی باغ ویلا ها با طراحی مدرن و برخی دیگر با طراحی سنتی و همچنین به سبک های باغ ویلا های ایرانی و... . باغ ویلایی که امروز خدمت شما ارائه می شود آمیخته ای از ویلا های مدرن  و سنتی است که با تلفیق این تو معماری فضای بسیار جذاب و طراحی بسیار زیبایی را ایجاد کرده است. این باغ ویلا لوکس 800 متری کاملاً نوساز است و در دل خود یک ویلای بسیار زیبا و مدرن در حین حال سنتی  200 متری
همنفس طبیعت
غریبانه جلو می آیم
کودکانه با کلمات بازی می کنم. 
و محرمانه دست های سبز قنوت را 
نورباران می کنم.‌
چیزی به فردا نمانده است.
روشنایی دشت را می بینم.
ازدحام کوچه گوش هایم را کَر کرده است. 
به ساحلِ دریا پناه می برم
تا که در آرامش آبی اش بیارامم.
صدای گوش ماهی اسیری
در خروش امواج
بی هدف پیچیده می شود. 
آرامشِ قلبِ غریبِ من 
در آن گم می شود.
به دشت پناه می برم. 
و دلم را در میانِ پَرَندهای سبز
شستشو می دهم.
تنم از اعماق می لرزد.
احس
با جاذبه های گردشگری سنگاپور آشنا شوید!

سنگاپور شکوه خاصی از ثروت را به شما نشان می دهد اما این تمام آن چیزی نیست که این سرزمین برای عرضه دارد. جدای از مراکز خرید پیشرفته، هتل های لوکس و رستوران های مدرن، سنگاپور تاریخی غنی دارد و فضاهای عمومی و طبیعت آن بسیار دوست داشتنی است.از آنجایی که تقریبا تمام مردم شهر به آسانی انگلیسی صحبت می کنند و نشانه های شهری نیز انگلیسی است، این سرزمین می تواند یک مقصد آسان برای گردشگران باشد. با ما همراه با
بی شک یکی از مهم‌ترین بخش‌هایی که در انتخاب خانه به آن اهمیت می دهید، آشپزخانه است. به خصوص در زندگی شرقی‌ها آشپزخانه جایگاه ویژه‌ای دارد و از این رو طراحی آن هم مهم است. امروزه آشپزخانه‌ها به صورت اپن طراحی می‌شوند و همه چیز برای همه قابل مشاهد است. آشپزخانه انواع مختلفی دارد. از آشپزخانه مدیترانه‌ای گرفته تا آشپزخانه روستیک و سبک آشپزخانه پاریسی و مدرن. بنابراین در بازدید از یک خانه علاوه بر اینکه شما به محل قرارگیری آشپزخانه توجه می
دکوراسیون، در شهرهای بزرگ به سمت مدرنیته و در شهرستان‌ها و شهرهای
کوچک‌تر به سمت نیمه مدرن در حرکت است. بسیاری از خانواده‌ها با توجه به
میزان سهولت تغییرات در دکوراسیون و همچنین با توجه به منطقی بودن هزینه
کرد در این بخش به سرعت خود را وارد این مرحله کرده و به دنبال ایجاد یک حس
تازه در خانه خود می گردند. نشیمن‌های سنتی با تغییر رنگ و کمی هم چیدمان
نوین به راحتی قابل تبدیل به یک دکوراسیون مدرن هستند. از جمله المان‌های
مدرنیته در منزل، فر
فرش دستباف مدرن آهار 
فرش دستباف آهار با سبک مدرن میتواند منزل شما را گرمای خاصی بخشد. در این فرش دستباف از گلهایی با رنگ های گرم در زمینه طوسی استفاده شده است که باعث زیبایی بیشتر گلها شده است.  آهار خود به معنی دشتی پر از گلهایی با رنگ های ارغوانی , سرخ, طلایی است که مناسب همین فرش دستباف بوده است.
این فرش برای اتاق خواب, تی وی روم و محل نشیمن شما مناسب است و به راحتی در دکوراسیون طوسی میتوانید آن را ست کرده و دکور شما را گرم و شاد تر جلوه میدهد.

خروش موج با من می کند نجوا:

که هر کس دل به دریا زد رهایی یافت،
که هر کس دل به دریا زد رهایی یافت،...

مرا آن دل که بر دریا زنم نیست
ز پا این بند خونین برکَنَم نیست
امید آن که جان خسته ام را
به آن نادیده ساحل افکنم نیست.

فریدون مشیری - چراغی در افق
هر چه قدر گوشی های موبایل، همراه با عصر مدرن پیشرفت میکنند، مهاجمین نیز نقشه های بیشتری را برای آسیب رساندن به تلفن های همراه طراحی میکنند. این حملات میتواند از طریق پیام های کوتاه، نامه های الکترونیکی و سایر راه های ارتباطی برای شما ایجاد مشکل کند. هم اکنون قصد داریم ترفندهای این مهاجمین را برای شما بازگو کرده و راههای رفع آنها را نیز مطرح کنیم.
ادامه مطلب
تغیر و اجرا دکوراسیون های داخلی وخارجی با جدید ترین متد های روز جهان
تعریف و تغیر نقشه ساختمان 
تبدیل خانه های  کلنگی به جدیدترین ساختمان های مدرن
انواع نماها از جمله (کناف.سنگ.شیشه....)
انجام دادن انواع تعمیرات ساختمان از جمله (نقاشی .گج کاری.سرامیک.کناف.جوشکاری...)
برسی امنیت ساختمان 
.....................................................................
مسعول :آزادی
شماره تماس:9751 700 0917
.....................................................................
آرامش . امنیت.ظاهر زیبا و مدرن ترین ها  را از ما بخ
دکوراسیون لوکس با سنگ مرمر
از دیرباز تا کنون سنگ مرمر در دکوراسیون خانه یک ماده طبیعی مهم و کاربردی محسوب می شده و کماکان محبوبیت و جذابیت خود را حفظ کرده است. قطع یقین می توان گفت این مدل سنگ محدود به دوره و زمان نیست و در ادوار مختلف محبوبیت خود را حفظ کرده است. سنگ مرمر یک نوع سنگ دگرگونی است که در طبیعت بوجود می آید. این سنگ زیبا و جذاب طی سال های اخیر بعنوان یکی از مواد مهم در معماری و هنرهای تجسمی مورد استفاده قرار می گیرد و بسیاری از ساختم
مبلمان اداری مدرن – تعمیر سر و صدای آنها
مبلمان اداری مدرن چرخدار چندین قطعه متحرک دارد که برای درست کار کردن باید روانکاری شود.
هر چند رسیدگی های منظم می تواند به کاهش بیشتر صداها کمک کند
اما هر مبلمان اداری مدرن ممکن است حتی در اثر استفاده عادی، کم کم صدادار شود.
احتمال صدادار شدن مبلمان اداری مدرن پس از تحمل وزن و استفاده مکرر بیشتر است
بنابراین از یک همکار بخواهید به شما در یافتن منبع سروصدا کمک کند.

مرحله 1
خودتان روی زمین بنشینید و
دانلود کتاب آموزش ساخت کابینت mdf
دانلود فایل

www.aparat.com › دانلود_رایگان_کتاب_آموزش_ساخت_انواع_کابینت...دانلود رایگان کتاب آموزش ساخت انواع کابینت مدرن MDF - در ...دانلود کتاب آموزش ساخت انواع کابینت مدرن MDF در قالب فایل pdf و به زبان فارسی که با کیفیت بسیار عالی توسط وب سایت فایلار برای شما عزیزان تهیه شده.www.aparat.com › cwKCl › دانلود_رایگان_کتاب_آموزش_ساخت_کابی...دانلود رایگان کتاب آموزش ساخت کابینت MDF - آپاراتدانلود رایگان کتاب آموز
شهرک ویلایی خانه یا همان دهکده فردیس یکی از بروز ترین و مدرن ترین شهرک های ویلایی غرب تهران می باشد . این شهرک که در فردیس کرج قرار گرفته در خود ویلا و باغ ویلا های زیادی را جای داده است که در ادامه به معرفی یکی از ویلا های لوکس این شهرک ویلایی می پردازیم .این ویلا زیبا دارای 750 متر مساحت به همراه محوطه سازی بسیار زیبا و طراحی مدرن می باشد. در فضای باغ 420 متر ویلا با طراحی مدرن ساخته شده که کاملاً نوساز است . از ویژگی های این بنا می توان به ارتفا
تکنولوژی تلفن همراه ارائه خدمات ارتباط تلفنی به گوشی هایی است که می توانند به جای ثابت ماندن در یک مکان، آزادانه به حرکت درآیند. تلفن های همراه به یک شبکه سلولی زمینی ایستگاه های پایه (سایت های تلفن همراه) وصل می شوند، در حالی که تلفن های ماهواره ای به ماهواره های مداری وصل می شوند.
هر دو شبکه به شبکه تلفن سوئیچینگ عمومی PSTN وصل شده اند تا امکان تماس تلفنی هر تلفن در جهان فراهم شود. در سال 2010 پنج میلیارد اشتراک تلفن همراه در جهان پیش بینی شده بو
فرش دستباف مدرن آهار 
فرش دستباف آهار با سبک مدرن میتواند منزل شما را گرمای خاصی بخشد. در این فرش دستباف از گلهایی با رنگ های گرم در زمینه طوسی استفاده شده است که باعث زیبایی بیشتر گلها شده است.  آهار خود به معنی دشتی پر از گلهایی با رنگ های ارغوانی , سرخ, طلایی است که مناسب همین فرش دستباف بوده است.
این فرش برای اتاق خواب, تی وی روم و محل نشیمن شما مناسب است و به راحتی در دکوراسیون طوسی میتوانید آن را ست کرده و دکور شما را گرم و شاد تر جلوه میدهد.
مبلمان مدرن-میزناهارخوری-کنسول ومیزتلویزیون
گروه صنعتی افرا(تولید کننده مبلمان مدرن )

گروه صنعتی افرا تولید کننده مبلمان مدرن در سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را به صورت حرفه ای در زمینه تولید مبلمان مدرن ودکوراسیون داخلی آغاز کرد.در طی این سال ها گروه صنعتی افرا توانست با کیفیت وهمچنین عرضه محصولات به صورت حرفه ای سهم بسیار خوبی از بازار را به دست آورد.در این مجموعه با بهره گیری از کادری مجرب و جوان و هم چنین با استفاده از ماشین الات پیشرفته مح
ای دل به تو گفتم که مرو از پی دلداردیوانه شوی نیست ترا مونس و غمخوارحرفم نه شنیدی و بلرزید وجودتبرحس نگاهی شده ای سخت گرفتارفریاد مکن دل، رهِ عشاق دراز استدر پیچ و خم عشق نشسته غم بسیاربا چشم بگو اشک نشوید اثر رنجشاید که کند خون مددی بر تو دگربارافسانه شود قصه ی عاشق به تحملاز شکوه به بزم دگران دست نگه دارجعفر شنود درد تو ای عاشق همراهشاید کند آسان گذر از این ره دشوار
انواع میز مدیریتی مدرن مبلمان اداری آدینا (تک و بهمراه کنفرانس): 
میز های مدیریت مدرن و سفارشی آدینا ، با برترین ایده های طراحی و قابلیت برای مدیران عامل و مدیران ارشد طراحی و تولید شده وبرای سازمان شما عرضه می شوند.این میزها دارای تنوع رنگ بوده و علاوه برآن مدیران محترم میتوانند آنرا مطابق با فضای اتاقشان بصورت ابعاد سفارشی ، سفارش دهند . این میزهای اداری مدرن و لوکس معمولا همراه با ال راست یا چپ ویا ال متحرک و قابل انتقال بوده و اکثر آن
انواع میز مدیریتی مدرن مبلمان اداری آدینا (تک و بهمراه کنفرانس): 
میز های مدیریت مدرن و سفارشی آدینا ، با برترین ایده های طراحی و قابلیت برای مدیران عامل و مدیران ارشد طراحی و تولید شده وبرای سازمان شما عرضه می شوند.این میزها دارای تنوع رنگ بوده و علاوه برآن مدیران محترم میتوانند آنرا مطابق با فضای اتاقشان بصورت ابعاد سفارشی ، سفارش دهند . این میزهای اداری مدرن و لوکس معمولا همراه با ال راست یا چپ ویا ال متحرک و قابل انتقال بوده و اکثر آن
رافائل نادال بزرگ تنیس اسپانیایی موفق به کسب 19 عنوان گرند اسلم ، از جمله رکورد 12 عناوین مجرد فرانسه ، و یکی از تنها دو مرد برای کسب هر چهار رشته و طلای المپیک است.رافائل نادال کیست؟رافائل نادال از سه سالگی بازی تنیس را شروع کرد و در 15 سالگی طرفدار خود را بدست آورد. معروف به عنوان "پادشاه خاک رس" به دلیل مهارت بازی در زمین های خشت ، و همچنین شوت های سنگین و ضربات بالای او ، نادال موفق به کسب یک رکورد 12 تک آهنگ فرانسه شده است. عناوین و با کسب 19 عنوا

فرش مدرن و فانتزی

فرش فانتزی و مدرن بسیار خاص هستند و نقطه مقابل فرش های سنتی هستند. فرش های مدرن ، سراسر رنگ و زیباییی هستند و از طراحی خاص و منحصر به فرد برخوردارند. طراحی زیبا در این نوع فرش ها فضایی متفاوت در منزل شما به وجود خواهد آورد . فرش مدرن همان طور که از اسمش پیدسات مناسب فضاهایی با دکوراسیون مدرن است اگر عناصر دکوراسیون شما دارای رنگ های محدود و انتخاب شده هستند، فرش مدرن و فانتزی که با رنگ عناصر محیطی شما هماهنگ باشد، می توا
امروز کنکور داشتم...
تنها حلقه نزدیکان خبر داشتند...
سخت است بخواهی رشته‌ات را عوض کنی و نخواهی کسی بفهمد...
در حال کنکور خواندن باشی و تنها افراد کمی بدانند.
آن‌هایی هم که می‌دانند کاملا ندانند چه رشته‌ای!
با وجود توکل و اعتقاد به اینکه اگر نخواهد نمی‌شود...
صبح کمی دلهره داشتم.
این یک هفته مریضی و کارهای مانده و دیر شروع کردن و ...
یک جمله حال دلم را به هم ریخت... خونم را به جوش و خروش آورد.
«اگر دانشگاه اصلاح شود، مملکت اصلاح می‌شود»
انگار قدم‌
میز عسلی و جلو مبلی چوبی مدرن مدل پیک با طراحی زیبا و منحصر به فرد می تواند با قرار گرفتن مقابل مبلمان راحتی اسپورت و مدرن، زیبایی فراوانی به پذیرایی منزل شما بدهد.
شاخصه های ظاهری میز عسلی و جلو مبلی چوبی مدرن مدل پیک:
این مدل میز عسلی و جلو مبلی یک شکل منحصر به فرد شبیه به نوک پیکان دارد به این صورت که صفحه آن یک مثلث است که ضلع های آن به صورت منحنی و برآمده هستند. این محصول همچنین سه پایه چوبی و خرطی شده دارد که بعد از سمباده کاری با رنگ های پ
کابینت مدرن
کابینت مدرن بر اساس سبک مدرن طراحی شده است .
یکی از مشخصات اصلی این طرح سادگی در طاحی و پرهیز از شلوغ کاری می باشد .
سطح درب ها صاف و یکدست بوده و خطوط برش مستفیم می باشد .
درب های حکاکی شده ، ستون و سر سیون و تاج در این کابینت جایی ندارند .
در طراحی کابینت مدرن نیاز به رعایت اصول قرینگی نیست و شما می توانید کابینت ها را به صورت پله ای ساخته و با ایجاد شکست ،
تغییر ارتفاع در بعضی از یونیت ها به کار ، زیبایی سبک مدرن را اضافه کنید .
متریال

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها